Zeer luxe Villa in Bektas - Alanya € 550.000,--

In één van de mooiste en meest rustig gelegen buitenwijken van Alanya, in Bektas, treft u deze luxe en exclusieve villa aan. Dit schitterende huis ligt midden in de natuur, tegen de hellingen van het Taurusgebergte en biedt een adembenemend uitzicht op de stad, de rots en de baai van Alanya.
05_Exterieur_-_zijkant_huis_met_uitzicht_op_zwembad_zee_rots_en_stadDe villa is gebouwd op een grondstuk van ruim 500m². De totale woonoppervlakte bedraagt circa 315m². Het huis is opgebouwd uit drie etages en beschikt onder meer over vier slaapkamers, vier badkamers, twee gasten-WC's, twee woonkamers, twee Amerikaanse keukens (die geheel zijn voorzien van alle gewenste moderne apparatuur) en drie grote terrassen

Dit huis is van een bijzondere en niet-alledaagse architectuur, waardoor het in werkelijkheid veel groter groter en ruimer is, dan zo op het eerste gezicht
wellicht lijkt. Daarenboven is de villa vooral ingericht         20_Exterieur_-_uitzicht_vanuit_zwembad_op_zee-bijgesneden
met bijzonder Deens design meubilair en is het hele huis via een state-of-the art systeem elektronisch beveiligd en bewaakt. Hierdoor kunt u zowel binnen als op afstand het huis, onder meer via internet, bewaken en beveiligen.

Een uitgebreid ingebouwd muzieksysteem, aparte douche bij het zwembad, jacuzzi in de badkamers, sauna, vloerverwarming, eigen stroomgenerator en watertank, het zijn slechts enkele zaken die standaard bij het huis horen. 

Panorama_Bektas-02

Zowel de uitstekende bouwkwaliteit als de grote luxe waarmee dit huis is voorzien, staan garant voor een waardevaste investering. Op dit moment is inmiddels al weer een voorzichtige prijsstijging voor dit soort luxe huizen waar te nemen, waardoor een beslissing om juist nu te investeren, later wel eens een goed "instapmoment" zou kunnen blijken te zijn.

Prijs: € 550.000,--
 

Extra informatie

  • Object: VN-337
  • Locatie: Bektas - Alanya
  • Bouwjaar: 2009
  • Status: Beschikbaar
  • Beschikbaarheid: Per direct
  • Oppervlakte perceel: 505m²
  • Oppervlakte gebouw: 315m²
  • Bewoonbaar: Per direct
  • Verdiepingen: 3
  • Uitzicht: Over de stad, rots, burcht van Alanya, de Middellandse Zee en berglandschap
  • Afstand naar de zee: 4 k.m.
  • Afstand tot centrum: 3,5 km
  • Indeling:

    Woonkamer

    2

    Slaapkamers

    4

    Badkamers

    4 met douche en jacuzzi

    Gastentoilet

    2

    Keuken

    2 Amerikaanse inbouwkeukens, compleet voorzien van apparatuur

    Balkon

    3 ruime terrassen

  • Faciliteiten:

    Airco

    op alle kamers

    Water

    eigen tank

    Verwarming

    water via boiler, lucht via klimaatregeling-systeem, vloeren via vloerverwarming

    Stroomvoorziening

    220–240 met eigen generator ingeval uitval

    Zwembad

    aanwezig

    Tuin & Groen

    Geheel aangelegd en verzorgd

  • Extra:

    ♦ op afstand bedienbaar “smart” bewaking en beveiligingssysteem;
    ♦ internetbewaking;
    ♦ camera bewakingsysteem;
    ♦ volledig geïntegreerd muzieksysteem;
    ♦ aparte buitendouche bij het zwembad;
    ♦ sauna;
    ♦ hamam;
    ♦ zelfstandige werkende stroomgenerator;
    ♦ eigen watertank.

  • Aantal kamers:
  • Contact:

    Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  • Extra info:
  • Prijs: € 550.000,--