Appartementen & Penthouses

Binnenkort wordt gestart met de bouw van een kleinschalig appartementencomplex in Avsallar - Alanya, genaamd Blue Eyes. Het complex zal op 1.800 meter van het strand en 1.200 meter van het centrum komen te liggen. De oplevering zal naar verwachting in junii 2012 plaatsvinden. Het totale complex zal bestaan uit 24 appartementen en 4 penthouses, die als volgt zijn onder te verdelen:

♦ 12 “standaard” appartementen gelegen op de 1e t/m de 3e etage met één slaapkamer;

♦ 12 appartementen op de vierde t/m de zesde etage;

♦ 2  penthouses met één slaapkamer en twee penthouses met twee slaapkamers.

Het gebouw zal onder meer worden uitgevoerd met een lift, camerabewakingssysteem, brandalarm, brandtrap en een eigen stroomgenerator. Op de begane grond bevindt zich een portierswoning. Toekomstige bewoners kunnen, behalve het gemeenschappelijke zwembad, ook gebruik maken van een sauna met hamman en een fitnessruimte. Vanuit (bijna) alle appartementen geniet u van een blijvend vrij zicht op zee.Buwplaats-Panorama

Voor de eerste 10 kopers mag PBA de standaardappartementen, die op de 1e, 2e of 3e verdieping liggen, tegen de sterk gereduceerde introductieprijs verkopen van slechts €  25.000,- (vijf en twintig duizend euro). 


De bouwer heeft zich onvoorwaardelijk garant gesteld voor de afbouw van het project. Mocht een koper tijdens de bouw, ongeacht de reden daarvan, alsnog van koop afzien dan ontvangt hij via een bankgarantie (bono) zijn geld terug.
De woonoppervlakte van ruim 55m² van deze appartementen is verdeeld over een ruime entree, woonkamer met open Amerikaanse keuken, een slaapkamer met balkon (van circa 15m²) en een badkamer.

De prijs van de andere appartementen bedraagt € 46.000,- Voor een penthouse met één slaapkamer bedraagt de prijs € 52.000,-; terwijl u voor een penthouse met twee slaapkamers slechts € 56.000,- betaalt.

Object: Project Blue Eyes  Locatie: Avsallar - Alanya  Bouwjaar: 2012  Beschikbaarheid: april 2012  Oppervlakte perceel: 55m2  Oppervlakte gebouw:   Bewoonbaar: vanaf mei/juni 2012  Verdiepingen:Uitzicht: over de omliggende natuur en Middellandse Zee  Afstand naar de zee: 1.800 meter  Afstand tot centrum: 1.200 meter  Indeling:

- Entree;
- Woonkamer met open Amerikaanse keuken;
- Slaapkamer met balkon 

  Faciliteiten:

♦ Lift;
♦ Camera beveiligingssysteem;
♦ Brandalarm en aparte brandtrap;
♦ Eigen stroomgenerator;
♦ Portier / huismeester;
♦ Gemeenschappelijk zwembad;
♦ Gemeenschappelijke sauna;
♦ Gemeenschappelijke hamman;
♦ Gemeenschappelijk fitnessruimte;
♦ Gemeenschappelijke tuin die onderhouden wordt.

  Extra: Via de portier / huismeester zal er een shuttledienst komen tussen het vliegveld en het complex.  Aantal kamers:   Contact: Klik hier om contact op te nemen over dit appartement  Extra info:   Prijs: vanaf € 25.000,-- 

Niet ver weg van het Incekum-strand, het strand dat in 2008 nog werd bekroond als mooiste strand ter wereld, ligt het project Blue Eyes II. Het zandstrand van Avsallar ligt op 1800 meter, terwijl het centrum van het plaatsje Avsallar op 1200 meter verwijderd is.

Blue Eyes II wordt in september 2012 opgeleverd en zal dan bestaan uit een complex met een gemeenschappelijk zwembad,
20 appartementen en 5 penthouses, die als volgt zijn onder te verdelen:

- 16 appartementen met één slaapkamer en badkamer gelegen op de 
  1e t/m de 4e etage;001_Exterieur-01-AI

-  4 appartementen met twee slaapkamers en badkamer op de 1e t/m 
   de 4e etage;
5 duplex penthouses met twee of drie slaapkamers en twee bad-
   kamers op de 5e en 6e etage.


Het gebouw zal onder meer worden uitgevoerd met een lift, camera-bewakingssysteem, brandalarm, brandtrap en een eigen stroom-
generator. Op de begane grond bevindt zich een portierswoning.
Toekomstige bewoners hebben beschikking over het gemeen-schappelijke zwembad, sauna met hamman en een fitnessruimte.

Onderstaande prijzen zijn van toepassing:


- appartementen met één slaapkamer: vanaf       € 30.500,--; Web-cam-07A-van-15-12-2012

- appartementen met twee slaapkamers vanaf     - 45.000,--;

- penthouses met twee slaapkamers                   - verkocht

- penthouses met drie slaapkamers                     - 89.000,--                                         

Volg hier de vorderingen van de bouw via een webcam, of bekijk de BLUE EYES WEBSITE.

Hoewel de bouw inmiddels voortvarend van start is gegaan en de belangstelling groot is, kunnen geïnteresseerde investeerders nog in dit project deelnemen. (foto: voortgang van de bouw in december 2011)     

Object: Project Blue Eyes-II  Locatie: Avsallar - Alanya  Bouwjaar: 2012  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: september 2012  Oppervlakte perceel:   Oppervlakte gebouw:   Bewoonbaar: vanaf 55 m²  Verdiepingen:Uitzicht: vanaf de 1e etage: over zee  Afstand naar de zee: 1.800 meter  Afstand tot centrum: 1.200 meter  Indeling: zie tekeningen in fotogalerij  Faciliteiten:

* lift;
* camera-beveiligingssysteem;
* branalarm en aparte brandtrap;
* eigen (nood)stroomgenerator;
* portier / huismeester;
* gemeenschappelijk zwembad;
* gemeenschappelijke sauna;
* gemeenschappelijke haman;
* gemeenschappelijke fitnessruimte;
* gemeenschappelijke tuin

  Extra: * via de eigen portier / huismeester zal er een shuttledienst worden onderhouden tussen het vliegveld en het complex.  Aantal kamers: 2, 3 of 4  Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op:  + 31 (0) 6 5491 2266 of stuur een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  Extra info:   Prijs: € 30.500,-- (vanaf) 

Op 400 meter van het strand en toch middenin het bruisende centrum van het mooie stadsdeel van Alanya, Oba, kunt u dit moderne complex met stadsappartementen vinden. Alanyum, het grootste winkelcentrum van Alanya, ligt op loopafstand, net zoals de Metro (Makro).

Het kleinschalige gebouw, dat bestaat uit vier verdiepingen en in totaal 40 appartementen herbergt, is in mei 2011 opgeleverd. 

Er zijn nu nog enkele appartementen tegen zeer aantrekkelijke prijzen te koop!

Zo kunt u hier nog een studio met een oppervlakte van 39m² kopen voor slechts € 31.750,--! Voorts kunt u nog terecht voor een appartement met één of twee slaapkamers en/of badkamers. (groottes van 47, 70 en 133 m²)

Ook voor investeerders die bijvoorbeeld willen verhuren is dit een zeer aantrekkelijke belegging op een erg gewilde plek.

Uiteraard beschikt het complex over een gemeenschappelijk zwembad, met apart kinderbad, een mooi aangelegde en sfeervol verlichte tuin, zonnebedden met parasols, maar ook een sauna en fitnesscentrum én een eigen huismeester

Ieder appartement beschikt over een eigen intercom, die desgewenst kan worden uitgebreid met een camera die is verbonden met de hoofdingang, een WiFi aansluiting en aansluiting op centrale (satelliet) TV.

Standaard wordt ieder appartement opgeleverd met in de keuken een ingebouwde elektrische oven met fornuis, afzuigkap, koelkast, magnetron en wasmachine. Alle kamers zijn voorzien van airco (die ook kan verwarmen).

Het gebouw is zeer goed geïsoleerd tegen warmte en water en beschikt over een automatisch noodaggregaat bij stroomuitval.

Prijzen: van € 31.750,-- tot €  111.000,--

Object: AS - 95  Locatie: Oba - Alanya  Bouwjaar: 2011  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: Per direct  Oppervlakte perceel:   Oppervlakte gebouw:   Bewoonbaar: vanaf 39 m²  Verdiepingen: vier  Uitzicht: over de stad  Afstand naar de zee: 400 meter  Afstand tot centrum:Indeling:

zie plattegronden in foto-overzicht

  Faciliteiten:

- gemeenschappelijk zwembad met douche, zonnebanken en parasols;
- apart kinderbad;
- aangelegde en sfeervol verlichte tuin;
- sauna en fitnesscentrum;
- huismeester.

  Extra: - intercom met mogelijkheid tot cameratoezicht;
- keuken geheel ingericht met apparatuur;
- mogelijkheden voor extra luxe badkamer;
- TV aansluiting;
- WiFi   Aantal kamers: 1, 2 of 3  Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op:  + 31 (0) 6 5491 2266 of stuur een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  Extra info: huiscode AS - 95  Prijs: € 31.750,-- (vanaf) 

Onlangs is gestart met de bouw van dit appartementencomplex in Kestel. Het complex ligt op 200 meter van het strand en het centrum van Kestel is 1 kilometer verwijderd. Het centrum van het altijd bruisende Alanya ligt op 8 kilometer.

De gunstige ligging van dit complex, vlakbij alle winkel en uitgaansgelegenheden en openbaar07-Interieur-Woonkamer-01 vervoer (dolmus), maar toch relatief rustig, maakt het bezit van een appartement op deze plek erg aantrekkelijk.  

In totaal worden er 30 appartementen gebouwd, waarvan 24 appartementen met één slaapkamer. Deze appartementen bevinden zich op de 1e, 2e, 3e en 4e verdieping. Op de 5e en hoogste verdieping worden zes penthouses gerealiseerd. Vanaf de 2e etage hebben alle appartementen een prachtig uitzicht op zee. 

De appartementen variëren in grootte van 55 tot 70m² (incl. balkon) en de prijzen liggen gedurende de bouwfase tussen de € 54.900,-- en € 79.900,--. (nu de bouw haar eindfase bereikt is de eerdere vanaf prijs van € 49.900,-- niet meer van toepassing)12-Interieur-Badkamer-01

De penthouses, die allemaal drie slaapkamers hebben, twee balkons en twee of drie badkamers, variëren in grootte van 92 tot 116m². De prijzen liggen tussen de € 114.900,-- en € 129.900,-- 


Eigenaren kunnen gebruik maken van een gemeenschappelijk binnen- en buitenzwembad, fitnessruimte, sauna, tennisbaan, speelterrein en zelfs een eigen café. Uiteraard beschikt het gebouw over een lift en mooi aangelegde en onderhouden tuin. Er is een eigen WiFi systeem en uw auto kunt u kwijt in de eigen garage of parkeerplaats. Dit project wordt gekenmerkt door een zeer hoog afwerkingsniveau met veel extra luxe tegen zeer antrekkelijke prijzen!

Door het onlangs geopende vliegveld van Gazipaşa is nu een rechtstreekse verbinding met Amsterdam-Schiphol mogelijk. Sinds 2 juli 2011 vertrekt er iedere woensdag en iedere zaterdag een vlucht van Transavia. Vanaf het zomerseizoen 2012 vertrekken in ieder geval ook vluchten van onder meer Oad, Thomas Cook/Neckermann vanuit Amsterdam rechtstreeks naar Gazipaşa. De reistijd tussen het vliegveld van Gazipaşa en Kestel bedraag slechts 20 minuten! Kijk hier voor boekingsinfo via Neckermann.

Nu kopen in Kestel zal in de nabije toekomst een waardevolle investering blijken.

Object: OD-003  Locatie: Kestel - Alanya  Bouwjaar: 2012  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: medio 2012  Oppervlakte perceel: 2000m²  Oppervlakte gebouw:   Bewoonbaar: vanaf ca. 55m²  Verdiepingen:Uitzicht: vanaf de 1e verdieping uitzicht op zee  Afstand naar de zee: 200 meter  Afstand tot centrum: 1 kilometer  Indeling:   Faciliteiten:

- gemeenschappelijk binnen én buitenzwembad;
- fitnessruimte;
- sauna;
- sportveld en tennisbaan;
- café;
- lift

  Extra:

- WiFi;
- eigen parkeerplaats 

  Aantal kamers: 1 tot 3 slaapkamers  Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of stuurt u een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  Extra info: huiscode OD-003  Prijs: € 49.900,-- (vanaf) 

In deze villa in het landelijk gelegen Kargiçak, die bestaat uit appartementen en penthouses, staat momenteel een tuinappartement te koop tegen een extra (tijdelijk) aantrekkelijke prijs.

Hoewel het mondaine Alanya op zo'n 15 kilometer verwijderd ligt, heeft u hier geen last van het massatoerisme, terwijl alle voordelen daarvan binnen handbereik liggen. Het strand en het kleine centrum van Kargiçak zijn zo'n twee kilometer verwijderd, terwijl de plaats Mahmutlar op 4 kilometer afstand ligt. Hier kunt u volop winkelen, dineren in één van de restaurants of de grote wekelijkse markt bezoeken.

Omdat het in Kargiçak niet is toegestaan om hoger dan drie verdiepingen te bouwen zult u hier nooit flatgebouwen aantreffen en zal het uitzicht altijd onbelemmerd blijven. De totale oppervlakte van het appartement bedraagt 90m² en bestaat uit een ruime woonkamer met open Amerikaanse - en geheel ingerichte - keuken, twee slaapkamers, twee badkamers en twee ruime balkons.

Alle kamers zijn voorzien van airco (die ook kunnen verwarmen), dubbele beglazing in kunststof kozijnen met kunststof rolluiken. Uiteraard kan gebruik gemaakt worden van het gemeenschappelijk zwembad, een tennisbaan, de goed verzorgde tuin met pergola en barbecue. Daarnaast beschikt iedere eigenaar over een eigen parkeerplaats in de garage.

Overigens zijn er nog enkele andere appartementen in dit complex te koop voor prijzen vanaf € 69.000,-- en zijn er op dit moment nog twee duplex penthouses tegen een gereduceerde prijs vanaf €  99.000,-- te koop.

 

Object: WN - 1261  Locatie: Kargicak - Alanya  Bouwjaar:   Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: Per direct  Oppervlakte perceel:   Oppervlakte gebouw:   Bewoonbaar: 90m²  Verdiepingen: begane grond  Uitzicht: Panorama-uitzicht over de Middellandse Zee, de baai van Alanya met haar beroemde rots en de omliggende naturr  Afstand naar de zee: 1.800 meter  Afstand tot centrum: 1.800 meter  Indeling: Entree, woonkamer met open Amerikaanse keuken en toegang tot balkon.
Twee slaapkamers, waarvan één met ruim balkon, twee badkamers   Faciliteiten: - airco op alle kamers (warm en koud);
- alle ramen van dubbel glas en PVC kozijnen;
- gemeenschappelijk zwembad   Extra: - tennisbaan
- grote, mooi onderhouden tuin;
- garage met eigen parkeerplaats   Aantal kamers:   Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  Extra info: Op dit appartement heeft een potentiële koper een optie. Er is momenteel ook nog in dit complex een penthouse te koop.  Prijs: € 59.000,-- 
Op ongeveer 15 kilometer oostelijk van Alanya ligt het plaatsje Kargiçak, ook wel de villawijk van Alanya genoemd. Kargiçak staat bekend om zijn natuurlijke omgeving; de bananen en citrusvruchtplantages en het adembenemende uitzicht. Tegen de heuvels van het machtige Taurusgebergte ligt, op ongeveer 250 meter hoogte, het project Seaview-I. In dit kleinschalige project, dat onder moderne architectuur in 2004 is gebouwd, is nu een appartement op de begane grond te koop. Hoogbouw is in Kargiçak niet toegestaan, zodat u vanuit iedere plek in de heuvels altijd gegarandeerd bent van het prachtige uitzicht.
Zowel vanuit het appartement, het balkon als vanuit het zwembad wordt een schitterend uitzicht geboden over de baai van Alanya met haar beroemde rots en over het Taurusgebergte.

De woonkamer is rechtstreeks verbonden met het ruime balkon, van waaruit u van een schitterend uitzicht zult genieten.
De woonoppervlakte van ongeveer 90 m² bestaat uit een ruime entree, grote woonkamer met open moderne keuken, twee ruime slaapkamers en een grote badkamer met douche en jacuzzi. In de directe omgeving kunt u terecht voor de dagelijkse boodschappen.

Het rustieke centrum van het dorp Kargiçak en het strand zijn 4 kilometer verwijderd. In Mahmutlar, dat 6 kilometer verwijderd is, vindt u veel grote winkels, bars restaurants, uitgaansmogelijkheden en een grote regionale wekelijkse markt.

De normale verkoopprijs van dit appartement bedraagt tenminste € 80.000,--, maar de huidige eigenaar is door omstandigheden tot snelle verkoop gedwongen, waardoor u het nu kunt bemachtigen voor een spotprijs: slechts € 59.000,--.

huiscode: WN – 1355   
Object: Appartement Seaview  Locatie: Kargiçak - Alanya  Bouwjaar: 2004  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: Per direct  Oppervlakte perceel: 130m²  Oppervlakte gebouw:   Bewoonbaar: 90m²  Verdiepingen: 2 1/2  Uitzicht: Over zee, de bergen en directe omgeving  Afstand naar de zee: 4 km  Afstand tot centrum: 4 km  Indeling:
Woonkamers 1
Slaapkamers 2
Badkamers 1
Gastentoilet
Keuken 1
Balkon 1
  Faciliteiten:
Airco Op alle kamers
Water Via gemeentenet, verwarmd via boiler
Verwarming Via airco
Open haard -
BBQ -
Stroomvoorziening 220 - 240
Zwembad Gemeenschappelijk
Tuin & Groen Gemeenschappelijk rondom
  Extra:

- Eigen parkeerplek in garage;
- Goed onderhouden tuin;
- Privé / gemeenschappelijk zwembad;
- Moderne en zeer degelijke architectuur;
- Zeer bijzondere ligging;
- Gratis hulp bij inrichting mogelijk

  Aantal kamers:   Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u
Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl 

  Extra info: Tijdelijke Aanbieding  Prijs: € 59.000,- 

In Oba, één van de mooiste buitenwijken van Alanya, is zeer recent gestart met de bouw van dit appartementencomplex dat ruimte biedt aan prachtige appartementen en penthouses met één, twee, drie of vier slaapkamers. Er worden twee blokken gebouwd, met respectievelijk vier of vijf verdiepingen. Het strand is slechts 250 meter verwijderd en alle voorzieningen, zoals winkels en uitgaansmogelijkheden bevinden zich op loopafstand.02-Exterieur-Best-Home-Comfort-Alanya


Uiteraard zijn alle kamers voorzien van airco (die ook kan verwarmen). De keukens worden compleet ingericht afgeleverd. Tijdens de bouwperiode gelden (nog) voordelige prijzen! Deze variëren nu nog van € 59.000,-- voor een één-slaapkamer-appartement tot € 194.000,-- voor een luxe penthouse.

De te verwachten opleverdatum is 1 juni 2012

Object: SZ-107   Locatie: Oba - Alanya  Bouwjaar: 2012  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: juni 2012  Oppervlakte perceel: 74m², 100m² of 175m²  Oppervlakte gebouw:   Bewoonbaar: per juni 2012  Verdiepingen: 4 of 5  Uitzicht: over de stad en zee  Afstand naar de zee: 250 meter  Afstand tot centrum:Indeling: Afhankelijk van type  Faciliteiten: Keukenkastjes en badkamer meubels zijn acryl wit geschilderd lak;
Zwart graniet keukenaanrechtblad en badkamer wastafelblad;
Vloerverwarming in badkamers; 
Wit porselein;
Airconditioning units in elke kamer, die ook kunnen verwarmen;
Glanzende granieten vloer;
Dubbele beglazing PVC raam-en deurkozijnen;
Rolluiken met vliegenhorren;
Balkonrailing van aluminium met glas;
Stalen voordeur;
Acryllak wit geschilderde binnendeuren;
Video-intercom en lift-knop in elk appartement;
Satelliet systeem;
Waterverwarmingssysteem;  Extra:

Zwembad met verwarming;
Kinderbad;
Jacuzzi;
Aparte generator (bij stroomuitval);
mooi aangelegde en omheinde tuin;
Beveiliging

  Aantal kamers: twee tot vijf  Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  Extra info:   Prijs: vanaf € 59.000,-- 

Comfortabel wakker worden met op de achtergrond het geluid van de ruisende Middellandse Zee?
In Kestel kan dat!
Op zo'n zeven kilometer van Alanya en in een natuurlijke omgeving treft u dit nieuwbouw-complex aan, waar momenteel nog enkele appartementen en penthouses worden aangeboden tegen zéér aantrekkelijke prijzen

Om naar het strand te gaan hoeft u slechts de straat over te steken. Het strand staat in verbinding met een groot park, waar het heerlijk flaneren is, of waar u kunt fietsen of joggen. De dagelijkse boodschappen doet u om de hoek, terwijl het altijd bruisende centrum van Alanya op slechts zeven kilometer afstand ligt. 

Dit nieuwbouwcomplex bestaat uit twee woonhuizen die direct aan zee liggen en beschikt over een gemeenschappelijk zwembad met kinderbad, fitnessruimte, speeltuin en sauna.

Alle appartementen en penthousen bieden een onbelemmerd uitzicht op zee.

Indien uw voorkeur uitgaat naar een appartement kunt u kiezen uit twee of drie slaapkamers. De penthouses beschikken over drie of vier slaapkamers.

Prijzen: van €  60.000,-- tot €  99.000

object: WN - 1347

Méér aanbod in Kestel


Object: WN - 1347  Locatie: Kes  Bouwjaar: 2010  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: Per direct  Oppervlakte perceel: gemeenschappelijk  Oppervlakte gebouw: gemeenschappelijk  Bewoonbaar: 65m² tot 203m²  Verdiepingen:Uitzicht: Blijvend vrij uitzicht over de Middellandse Zee  Afstand naar de zee: loopafstand  Afstand tot centrum: 3 kilometer (Mahmutlar)  Indeling:

- ruime woonkamer met balkon;
- open Amerikaanse keuken, die geheel is ingericht;
- 1, 2, 3 of 4 slaapkamers;
- 1 of 2 badkamers met douche en/of jacuzzi
- 1 of 2 balkons (met dakterras); 

  Faciliteiten:

- airco in alle kamers (die ook kan verwarmen);
- warm water via boiler;
- desgewenst gratis hulp en ondersteuning bij inrichting en aankoop van meubilair.

  Extra:

- lift;
- eigen parkeerplaats;
- gemeenschappelijk zwembad;
- mooi aangelegde en onderhouden tuin.

  Aantal kamers:   Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  Extra info:   Prijs: vanaf € 60.000,-- 

Op 150 meter van het zandstrand en 200 meter van het centrum van Tosmur, treft u dit nieuwbouwcomplex aan. Het gebouw is in augustus 2011 opgeleverd en inmiddels is meer dan 60% tijdens de bouwfase verkocht. De oorspronkelijke prijzen zijn daarom verhoogd, dus het is helaas niet meer mogelijk om een appartement tegen de eerder aangeboden prijs van € 49.000,-- te bemachtigen. De instapprijs bedraagt nu € 63.000,-- voor een appartement met één slaapkamer op de derde etage. Het complex bevindt zich op de grens met Oba, één van de stads(buiten)wijken van Alanya.


De directe omgeving biedt ruim mogelijkheid aan winkelen, uitgaan of dineren.

Interieur_-_woonkamer

Iedere donderdag kunt u terecht op de bazaar, welke op slechts twee minuten wandelen verwijderd is. U kunt kiezen uit een appartement dat uitzicht biedt over zee of over het indrukwekkende Taurusgebergte. 
Het complex wordt omringd door een mooi aangelegde tuin, die regelmatig goed wordt onderhouden.

Op de tweede, derde en vierde verdieping bevinden zich appartementen met een oppervlakte van55m² die wordt verdeeld over een woonkamer met open Amerikaanse keuken, badkamer met bad en douche. De penthouses, die twee verdiepingen beslaan, liggen op de vierde en vijfde (hoogste) verdieping. De totale ruimte beslaat ongeveer 100m².

De benedenverdieping bestaat uit een ruime entree met een trap naar de bovenste verdieping, een grote woonkamer met balkon en open Amerikaanse keuken, eetruimte en luxe badkamer.

Op de bovenste verdieping bevinden zich twee slaapkamers, een tweede badkamer en een ruim dakterras.

Alle appartementen hebben kwalitatief hoogwaardige tegelvloeren, airco (die ook kan verwarmen), kozijnen met dubbel glas, rolluiken en vliegenhorren.
Behalve een gemeenschappelijk zwembad beschikt het complex ook over een veilig kinderbad, een liftinstallatie, parkeerplaats en een mooi aangelegde tuin.

Nu het project niet meer in de “off-plan” fase verkeert, gelden de volgende prijzen:

- Appartementen: vanaf € 63.000,-
- Penthouses       : vanaf € 95.000,-


huiscode: WN – 1501                                       
Object: Appartementen en penthouses  Locatie: Tosmur - Alanya  Bouwjaar: 2011  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: Per direct  Oppervlakte perceel: 55m² - 100m²  Oppervlakte gebouw: Gemeenschappelijk  Bewoonbaar: Z.s.m.  Verdiepingen:Uitzicht: Op zee en directe omgeving  Afstand naar de zee: 150 meter  Afstand tot centrum: 200 meter  Indeling:
Woonkamer 1
Slaapkamers 1 of 2
Badkamers 1 of 2
Gastentoilet -
Keuken Open, Amerikaans
Balkon 1 of 2
  Faciliteiten:
Airco In alle kamers
Water Verwarmd via boiler
Verwarming Via airco
Open haard -
BBQ -
Stroomvoorziening 220 - 240 via gemeentenet
Zwembad Gemeenschappelijk met apart kinderbad
Tuin & Groen Gemeenschappelijk; wordt onderhouden
  Extra:

- Kozijnen met dubbel glas, rolluiken en vliegenhorren;
- Gemeenschappelijke lift;
- Eigen parkeerplaats

  Aantal kamers: 2 of 3  Contact: Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of stuur een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl  Extra info:   Prijs: v.a. € 63.000,- 

In Mahmutlar, op nog geen honderd meter van het strand en in de directe omgeving van winkels, restaurants en uitgaansmogelijkheden, treft u dit ruime gemeubileerde en geheel ingerichte, appartement aan.
Het maakt deel uit van het complex met de naam Euro Residence VII, dat bestaat uit twee woontorens, zwembaden, tuin en uitgebreide faciliteiten.Complex_met_uitzicht_op_zee-02
Het luxe afgewerkte appartement is onder meer voorzien van een luxe Siemens inbouwkeuken en heeft airco op alle kamers. Het bevindt zich op de vierde verdieping en biedt uitzicht op het machtige Taurus-gebergte.

Het appartement heeft een ruime woonkamer met een half open L-vormige keuken, twee slaapkamers en twee badkamers.

Het complex beschikt over veel luxe gemeenschappelijke faciliteiten.

Object: PP-1102  Locatie: Mahmutlar - Alanya  Bouwjaar: 2007  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: in overleg  Oppervlakte perceel: 135m²  Oppervlakte gebouw:   Bewoonbaar: 95m²  Verdiepingen: 11  Uitzicht: Over het Taurusgebergte  Afstand naar de zee: circa 90 meter  Afstand tot centrum: circa 50 meter  Indeling:

- Entree via receptie en lift;
- Ruime woonkamer met open L vormige keuken;
- 2 slaapkamers, waarvan een met balkon van 7 m²; 
- Badkamer met bad en inbouwcloset;
- Slaapkamer met badkamer en-suite;
- Zeer groot balkon, bereikbaar via schuifpui in de woonkamer;
- Ruime berging;
- Kamers voorzien airco en telefoon- en tv aansluiting.

  Faciliteiten: - Groot open zwembad met kinderbad en glijbaan; 
- Bar aan het zwembad;
- Zonneterras inclusief ligbedden en parasols; 
- Buitendouche; 
- Parkeerplaats op eigen terrein; 
- Fitnessruimte, sauna en doucheruimte; 
- Centraal gelegen;
- 2 liften per gebouw;
- Ruime receptie;
- Huismeester voor 24/7;
- Intercom systeem en deuropenerinstallatie;  Extra:

- inclusief meubilair;
- inclusief complete moderne keukeninrichting (Siemens);
- Tijdelijk zéér voordelig geprijsd:

  Aantal kamers:Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of stuur een e-mail aan:  info@peter-bronsveld.nl

  Extra info:   Prijs: € 64.000,-- 

Op dit moment wordt de laatste hand gelegd op de afbouw en oplevering van het Kestel Beach Project, dat direct aan zee ligt en wordt gevormd door twee gebouwen, die worden omringd door een prachtig aangelegde tuin. In totaal gaat het om 32 appartementen en zes duplex penthouses.

Projectoverzicht

De twee gebouwen van Kestel Beach Apartments (rechts), met daartussen het zwembad en (sport) faciliteiten.

Ieder gebouw bestaat uit vijf verdiepingen en hierin treft u aan:

Projectoverzicht-a.i-ret

- 8 appartementen van 50 m² met één slaapkamer (vanaf € 68.000,--);  
- 8 appartementen van 86 m² met twee slaapkamers (vanaf 125.000,--);
- 1 penthouse van van 150 m² met drie slaapkamers ( € 245.000,--);
- 2 penthouses van 178 m² met vier slaapkamers (€ 260.000,-- / € 270.000,--).

Het complex wordt omringd door een prachtig aangelegde tuin, waarin zich niet alleen een gemeenschappelijk zwembad met bar en glijbanen bevindt, maar ook een barbecue gebied, speel-, volleybal en basketbalvelden.

 

Het complex beschikt daarnaast onder meer over een gemeenschappelijk fitnesscentrum, sauna en massageruimte met aparte douches, centrale TV (satelliet) aansluitingen WiFi en een gesloten camerasysteem voor de beveiliging. Daarnaast is er een eigen huismeester en wordt het complex 24/7 beveiligd.

Ieder appartement heeft een luxe afwerking en is o.a. voorzien van:

- een stalen voordeur;
- kwalitatief hoogwaardige vloertegels;
- woonkamer met ingebouwde sfeerverlichting;
- kunststof  kozijnen met dubbel glas;
- granieten aanrechtblad;
- keuken inclusief: koelkast, fornuis, oven, wasmachine en vaatwasser;
- airco op alle kamers (die ook kan verwarmen);
- centrale aansluiting TV;
- deuropener met camera;
- gemeenschappelijke stroomgenerator (bij stroomuitval)

Méér aanbod in Kestel

Object: AS-97  Locatie: Kestel - Alanya  Bouwjaar: 2012  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: per direct  Oppervlakte perceel:   Oppervlakte gebouw:   Bewoonbaar: vanaf 50 m²  Verdiepingen: vijf  Uitzicht: schitterend: over Middellandse Zee  Afstand naar de zee: 50 - 150 meter  Afstand tot centrum: 500 meter van Kestel; 4 kilometer van Alanya  Indeling:   Faciliteiten:

- prachtig aangelegde tuin;
- gemeenschappelijk zwembad met bar en glijbanen;
- barbecue gebied;
- speel-, volleybal en basketbalvelden;
- fitnesscentrum, sauna en massageruimte;
- centrale TV (satelliet) aansluitingen; 
- WiFi; 
- gesloten camerasysteem voor de beveiliging;
- huismeester en wordt het complex
- 24/7 beveiliging

  Extra:   Aantal kamers: 2, 3 of 4  Contact:   Extra info: huiscode: AS-97  Prijs: € 68.000,-- (v.a.) 

Héél veel luxe voor heel weinig geld”. 

Zo zou dit nieuwbouwproject in Kestel bij Alanya omschreven kunnen worden. Momenteel wordt, op nog geen 50 meter van het strand, dit nieuwbouw project onder de naam "Panorama Beach" gerealiseerd.

Het complex bestaat uit twee blokken. Ieder blok heeft in totaal 19 luxe appartementen, 6 duplexflats en 5 penthouses. Bij het ontwerp is uitgegaan van de luxe wensen van de toekomstige eigenaren die willen genieten van de prachtige omgeving, het strand en een mooi aangelegde tuin die overgaat in een park.

Zowel in het complex zelf als in de tuin kunt u gebruik maken van zwembad, speeltuin, fitnessmogelijkheden, eetgelegenheden enz.
Kortom: het complex zelf biedt alles wat u aan gemak, comfort en ontspanning zou kunnen wensen!

 

object: WN - 1354

Object: WN - 1354  Locatie: Kestel - Alanya  Bouwjaar: 2011  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: zeer binnenkort  Oppervlakte perceel: gemeenschappelijk  Oppervlakte gebouw: gemeenschappelijek  Bewoonbaar: 68m² tot 171m²  Verdiepingen:Uitzicht: Vanuit ieder appartement wordt een schitterend uitzicht geboden op de zee, de omgeving en het zwembad  Afstand naar de zee: 50 meter  Afstand tot centrum: 500 meter (Mahmutlar)  Indeling:

Woonoppervlakte

Tussen 68m² en 171m²

Indeling

Slaapkamers: 1 - 2

 

Badkamers : 1 - 2

 

Gasten WC :

 

Woonkamer : met open Amerikaanse keuken

 

Keuken       : voorzien van alle benodigde elektronische apparatuur en granieten aanrechtblad

  Faciliteiten:

-      airco in iedere kamer, die ook kan verwarmen;
-      elektrische rolluiken;
-      dubbel glas in PVC kozijnen;
-      warm water via elektrische boiler

  Extra:

-      24 uurs beveiliging / 7 dagen per week;
-      Internetaansluiting;
-      eigen schoonmaakdiensten;
-      satellietverbinding voor TV ontvangst;
-      portier en front-office diensten;
-      binnen zwembad met jacuzzi, sauna, Turks bad en aparte kleedkamers;
-      fitness centre, beauty-salon, café-bistro én room service!
-      eigen parkeerplaats;
-      kinderspeelplaats en fitness apparaten in het park;
-      gratis hulp bij kiezen meubilering en inrichting;
-      eigen generator

  Aantal kamers:   Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  Extra info:   Prijs: vanaf € 69.500,-- 

Dit prachtige appartementencomplex staat in het dorpje Demirtas, ongeveer 20 kilometer verwijderd van Alanya en slechts 200 meter verwijderd van het strand.

In het kleine centrum van Demirtas, dat op ongeveer 2 kilometer ligt, kunt u terecht voor de dagelijkse boodschappen. 

Het complex heeft véél te bieden: de omgeving is niet erg toeristisch en er zijn verschillende appartementen die permanent door hun eigenaren bewoond worden, hetgeen het dorpse karakter van Demirtas ten goede komt. Vanuit de appartementen en de penthouses heeft u, vanuit deze unieke locatie een schitterend uitzicht over de zee en het natuurschoon uit de directe omgeving. 

Ook in architectonisch opzicht valt het gebouw op en uiteraard is er voor de bouw gekozen voor kwalitatief hoogwaardige middelen en materialen. 

De meeste appartementen hebben een oppervlakte van 140m², beschikken over tenminste één balkon en hebben 2 tot 4 slaapkamers en 2 tot 4 badkamers. De ruime woonkamers beschikken over een open keuken, die volledig is ingericht met alle benodigde apparatuur.

De penthouses hebben een maximale oppervlakte van ongeveer 247m² en beshikken daarnaast over een dakterras.


Prijzen:      appartementen vanaf  €  80.000,--
                  penthouses vanaf        € 125.000,--

 

object: WN - 1269

Object: WN - 1269  Locatie: Demirtas - Alanya  Bouwjaar: 2006  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: Per direct  Oppervlakte perceel: gemeenschappelijk  Oppervlakte gebouw: gemeenschappelijk  Bewoonbaar: 14m² tot 247m²  Verdiepingen:Uitzicht: Vrijblijvend uitzicht op zee, de natuur en het Taurusgebergte  Afstand naar de zee: 300 meter  Afstand tot centrum: 2 kilometer  Indeling:

Woonkamer

Met open Amerikaanse keuken

Slaapkamers

2 tot 4

Badkamers

2 tot 4

Gastentoilet

 

Keuken

Amerikaans, geheel ingericht met alle benodigde apparatuur

Balkon

3 ( + dakterras voor de penthouses)

  Faciliteiten:

Airco

Op alle kemers

Water

Verwarming via boiler

Verwarming

Via airco’s en centrale verwarming

Zwembad

Groot gemeenschappelijk zwembad

Tuin & Groen

Goed onderhouden gemeenschappelijke tuin

  Extra: Eigen parkeerplaats  Aantal kamers:   Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  Extra info:   Prijs: vanaf € 80.000,-- 

Op de grens tussen Oba en Tosmur en in de directe omgeving van het strand bevindt zich dit exclusieve appartementencomplex, waar het u aan niets zal ontbreken. Het strand ligt op loopafstand (200 meter), terwijl het centrum van Oba nog geen 100 meter verwijderd ligt. Het altijd bruisende centrum van Alanya ligt op circa vijf kilometer afstand.

Vanuit de appartementen en de penthouses heeft u een schitterend uitzicht op de beroemde rots van Alanya, de Middellandse Zee en op het berglandschap. 
Het totale project bestaat uit vier op zichzelf staande gebouwen waarin zich in totaal 144 woningen bevinden. Het gaat om 128 appartementen met ieder twee slaapkamers en 16 duplex penthouses, met ieder vier slaapkamers. De penthouses hebben twee badkamers.

De woonkamers zijn allemaal rechtsreeks verbonden met ruime balkons, van waaruit u van een schitterend uitzicht zult genieten. De exclusieve tuinen zijn niet alleen voorzien van een groot gemeenschappelijk zwembad met glijbaan, maar ook van waterpartijen met bruggetjes die voor extra sfeer zorgen. Daarnaast kunt u gebruik maken van een tennisbaan, volleybalveld,  basketbalruimte of fitnesszaal.
De appartementen van € 79.000,-- zijn inmiddels uitverkocht. Er is nu nog één appartement beschikbaar voor € 84.000,--.
Voor de penthouses geldt een vanaf prijs van € 132.000,--

huiscode:  WN - 1171                            

Object: Appartementen & Penthouses in Tosmur  Locatie: Tosmur - Alanya  Bouwjaar: 2009  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: Per direct  Oppervlakte perceel: 117m²  Oppervlakte gebouw:   Bewoonbaar: Direct  Verdiepingen:Uitzicht: Over de Middelandse Zee en de beroemde rots van Alanya met de burcht.  Afstand naar de zee: 200 meter  Afstand tot centrum: 100 meter van centrum Oba; ca. 5 kilometer van centrum Alanya  Indeling:
Woonkamer 1 met open keuken
Slaapkamers 2 - 4
Badkamers 1 of 2
Gastentoilet
Keuken Open Amerikaanse keuken; geheel
in gericht met alle benodigde apparatuur
Balkon 2 (de penthouses hebben een terras)
  Faciliteiten:
Airco In alle kamers
Water Verwarming via boiler (optioneel)
Verwarming Radiatoren (optioneel)
Open haard
BBQ
Stroomvoorziening 220 - 240 via gemeentenet
Zwembad Gemeenschappelijk met glijbanen
Tuin & Groen Zeer goed onderhouden
  Extra: - Keuken geheel ingericht met BEKO apparatuur;
- Satelliet TV aansluiting;
- 24 uurs beveiliging met huismeester en camerasysteem;
- Fitnesszaal, sauna, tennisbaan, basket- en volleybalveld, speelweide;
- De penthouses hebben een kleine buitenkeuken op het dakterras;
- Lift;
- Eigen parkeerplaats  Aantal kamers:   Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  Extra info:   Prijs: v.a. € 84.000,- 

In Cikcilli, één van de buitenwijken van Alanya, en vlakbij het Kipa winkelcentrum, treft u dit kleinschalige appartementencomplex aan, met de naam Moonlight. Het complex bestaat uit 15 appartementen van verschillende grootte en mogelijkheden. U kunt kiezen uit een appartementen met twee of drie slaapkamers óf uit een penthouse met twee verdiepingen. De appartementen hebben een oppervlakte van 83m², 85m² of 91m².

02-Moonlight-Appartementen-in-Alanya-Exterieur-uitzicht-vanaf-balkon

De penthouses variëren in grootte van 160m² tot 180m². 

De afstand tot het beroemde Kleopatrastrand bedraagt slechts 900 meter.

Alle kamers beschikken over airco, hebben marmeren vloeren en de keuken is compleet ingericht met alle moderne benodigde apparatuur. Ieder appartement heeft een eigen opbergruimte

Het complex beschikt (uiteraard) over een gemeenschappelijk zwembad, een mooi aangelegde en goed onderhouden tuin en een eigen conciërge.

Object: OD-2011-06  Locatie: Cikcilli - Alanya  Bouwjaar: 2010  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: per direct  Oppervlakte perceel:   Oppervlakte gebouw:   Bewoonbaar: vanaf 83m²  Verdiepingen: 4,5  Uitzicht: over zee  Afstand naar de zee: 900 meter  Afstand tot centrum: 250 meter  Indeling:

- entree;
- ruime woonkamer met open Amerikaanse keuken;
- badkamer;
- 2 of 3 slaapkamers;
- 1 of 2 (gasten) WC's 

 

 

  Faciliteiten: - gemenschappelijk zwembad;
- gemeenschappelijk onderhouden tuin; 
- warm water vias zonne-energie;   Extra: - eigen (gemeenschappelijke) conciërge;
- aansluiting voor sateliet TV;
- incl. keukenapparatuur
   Aantal kamers:   Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  Extra info:   Prijs: € 84.000,-- 

In het stadshart van Alanya en toch zeer rustig gelegen, op loopafstand van het winkel- en bruisende uitgaansleven en op vijf minuten loopafstand van de eeuwenoude haven, treft u dit moderne appartementencomplex aan. Het beroemde Cleopatrastrand is slechts 900 meter verwijderd.

Het complex is zeer goed onderhouden en beschikt, behalve over een gemeenschappelijk zwembad en apart kinderbad, over een prachtig aangelegde en goed onderhouden tuin

Op dit moment zijn er nog enkele aantrekkelijke appartementen verkrijgbaar op de eerste en op de zesde étage. Alle appartementen zijn buitengewoon comfortabel ingericht en uiteraard op iedere kamer voorzien van aircokunststof kozijnen, dubbel glas en keramische tegels op de vloeren. Het complex beschikt over een huismeester en is 24 uur beveiligd.

De appartementen beschikken over twee slaapkamers, twee (zeer) ruime balkons en twee badkamers. Het verschil tussen de appartementen zit vooral in de grootte; respectievelijk circa 100m² en 130m². De appartementen van 100m² hebben een open keuken, die voorzien is van alle benodigde apparatuur, terwijl de (nog) grotere appartementen beschikken over een aparte keuken.

Appartementen op deze plek en van deze kwaliteit zijn moeilijk te vinden, de prijzen zijn (tijdelijk) daarom extra aantrekkelijk!
De prijs voor een appartement van ca. 100m² bedraagt nu €  85.000,- Voor het zeer ruime appartement van 130m² betaalt u nu slechts € 117.000,-

 

objectnr. WN - 1953

Object: WN - 1953  Locatie: Alanya Centrum  Bouwjaar: 2008  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: Per direct  Oppervlakte perceel: gemeenschappelijk  Oppervlakte gebouw: gemeenschappelijk  Bewoonbaar: 100m² tot 130m²  Verdiepingen:Uitzicht: stadshart, bergen en zee  Afstand naar de zee: 900 meter  Afstand tot centrum:Indeling:

Woonkamer

1

Slaapkamers

2

Badkamers

2

Gastentoilet

 

Keuken

1, zowel open als gesloten; volledig ingericht

Balkon

2

  Faciliteiten:

Airco

Op alle kamers

Water

Verwarming via zonne-energie

Verwarming

Via airconditioning (verwarmen en koelen)

Open haard

-

BBQ

 

Stroomvoorziening

Via gemeentenet

Zwembad

gemeenschappelijk en apart kinderbad

Tuin & Groen

Geheel aangelegd en onderhouden

  Extra:

-      Lift;
-      Eigen parkeerplaats;
-      Huismeester;
-      24 uurs beveiliging

  Aantal kamers:   Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  Extra info: tijdelijke aanbieding!  Prijs: van € 85.000 tot € 117.000,-- 

Bijna direct aan het beroemde Incekum-strand van Avsallar bij Alanya zijn onlangs deze exclusieve appartementen en penthouses gebouwd.

Het prachtige zandstrand en de kristalheldere Middellandse Zee zorgen ervoor dat deze plek één van de meest gewilde is aan de Turkse Rivièra. Daarom treft u op deze plek in de directe omgeving ook veel vijf sterren hotels en resorts aan. Omdat het complex op een kleine heuvel is gebouwd wordt rondom een schitterend uitzicht geboden.

De architectuur van dit complex, dat is gelegen op een terrein ter grootte van 15.000m², is bijzonder te noemen. Het complex bestaat uit 15 moderne gebouwen waar in totaal 92 appartementen en 40 penthouses zijn gehuisvest.

In de appartementen kunt u van 95 m² pure luxe woongenot genieten; de meeste penthouses zijn 139m² groot. U kunt gebruik maken van het grote gemeenschappelijke zwembad van 280m² terwijl strand, restaurants, cafés, bars, een winkelcentrum, amfitheater en miniclub binnen handbereik liggen! 

Prijzen:         appartementen vanaf  €   89.000,--
                    penthouses
vanaf        - 197.000,--

code: WN - 679

Object: WN - 679  Locatie: Avsallar - Alanya  Bouwjaar: 2007  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: Per direct  Oppervlakte perceel: ca. 15.000m²  Oppervlakte gebouw: ca. 1.000m²  Bewoonbaar: 95m² tot 139m²  Verdiepingen:Uitzicht: Fantastisch uitzicht over de Middellandse Zee  Afstand naar de zee: 50 meter  Afstand tot centrum: 750 meter  Indeling:

Woonkamer

1 met open Amerikaanse keuken

Slaapkamers

1 – 2

Badkamers

1 – 2

Gastentoilet

1

Keuken

1 geheel ingericht met alle benodigde apparatuur

Balkon

1 – 2 (terras)

  Faciliteiten:

Airco

Op alle kamers

Water

Verwarming via boiler

Verwarming

Via auirco op alle kamers

Open haard

-

BBQ

-

Stroomvoorziening

Gemeenschappelijk , generator bij uitval

Zwembad

Gemeenschappelijk

Tuin & Groen

Geheel aangelegd en onderhouden

  Extra:

● 24 uurs beveiliging (o.m. via camerabewaking);
● Portier / huismeester;
● Inclusief tuinonderhoud;
● Eigen generator ingeval stroomuitval van het gemeentenet;
● Lift;
● Gemeenschappelijke tennisbanen;
● Ruime parkeergelegenheid

  Aantal kamers:   Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  Extra info:   Prijs: Appartementen vanaf € 89.000,-- 

In Bektas, de exclusieve buitenwijk van Alanya, bekend om haar fraaie villa’s en appartementen, staat dit mooie wooncomplex. Van hier uit heeft u een vrij uitzicht over de Middellandse Zee, de bergen en de omliggende natuur. 

Het strand van en het bruisende centrum van Alanya liggen op circa 4 kilometer. Uw dagelijkse boodschappen kunt u in de nabije omgeving doen. 

Op een woonoppervlak van ongeveer 110m² bevinden zich twee slaapkamers, een badkamer en een open Amerikaanse inbouw keukenhoek, die desgewenst achter schuifdeuren schuil kan gaan. De ruime kamers hebben veel lichtinval, de kozijnen zijn in PVC uitgevoerd en hebben dubbele ramen. In deze appartementen biedt u veel inbouwkasten met schuifdeuren aan, die voor een bijzondere uitstraling zorgen.

Zelfs vanuit het zwembad hoeft u niets van het mooie zeezicht te missen. Het complex biedt tevens een sauna en fitnessruimte en een mooie, fraai aangelegde en goed onderhouden tuin. Vanwege de prachtige ligging van dit complex zult u zich altijd en in alle omstandigheden direct thuis voelen.

Object: Appartemeneten & Penthouses in Bektas - Alanya v.a. € 95.000,--  Locatie: Bektas - Alanya  Bouwjaar: 2008  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: Per direct  Oppervlakte perceel:   Oppervlakte gebouw:   Bewoonbaar: vanaf ca. 110m²  Verdiepingen:Uitzicht: bergen en omliggende natuur  Afstand naar de zee: 4 kilometer  Afstand tot centrum: winkels op loopafstand  Indeling: Woonkamer, met open Amerikaanse keuken (voorzien van alle benodigde apparatuur), en ruim balkon. Twee slaapkamers, waarvan een slaapkamer met balkon. Een ingerichte badkamer.  Faciliteiten:

♦ airco in alle kamers;
♦ verwarming van het water d.m.v. zonne-energie;
♦ gemeenschappelijk zwembad;
♦ goed onderhouden tuin rondom het complex 

  Extra: ♦ Sauna;
♦ Fitnesszaal;
♦ Eigen garage;
♦ Lift  Aantal kamers:   Contact: Voor meer informatie, of voor het maken van een afsoraak voor een bezichtiging belt u
Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een
e-mail naar: info@peter-bronsveld.nl 
  Extra info:   Prijs:  

Dit schitterende nieuwbouwappartement maakt deel uit van een klein project dat in totaal bestaat uit vier appartementen.
Het compleet ingerichte appartement heeft een uniek uitzicht op de oude haven en de beroemde Rode Toren van Alanya en ligt midden in de oude stad. 04-Exterieur-uitzicht-vanaf-balkon
De afstand naar het Cleopatrastrand bedraagt ongeveer 400 meter. 

Het appartement beschikt over een gemeenschappelijk zwembad en heeft een eigen huismeester.


De totale woonoppervlakte van 65m² is verdeeld over een woonkamer met open keuken, slaapkamer, badkamer en twee balkons.

Object: 2011-24-OD-001  Locatie: Alanya Centrum  Bouwjaar: 2008  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: per direct  Oppervlakte perceel:   Oppervlakte gebouw:   Bewoonbaar: 65m² incl. balkons  Verdiepingen:Uitzicht: Schitternd op de oude haven van Alanya en de beroemde Rode Toren  Afstand naar de zee: 400  Afstand tot centrum:Indeling:   Faciliteiten:   Extra:   Aantal kamers:   Contact:   Extra info: huiscode OD-001 - 2011-24  Prijs: € 99.000,-- 

Dit project wordt gevormd door luxe uitgevoerde appartementen, penthouses en villa's. Door de terrasvormige bouw tegen de hellingen van het Taurusgebergte is een schitterend uitzicht over de zee, de bergen en het landschap vanuit iedere woning gegarandeerd.  

06_Exterieur_-_uitzicht_-01_vanaf_balkon

De appartementen hebben een grootte vanaf ca. 90 m² en kunnen gebruik maken van het gemeenschappelijke zwembad.Uiteraard geldt in alle gevallen dat de uitvoering van de beste kwaliteit en materialen is. Alle huizen beschikken over airco's, die ook kunnen verwarmen, een warmwatersysteem dat op zonne-energie werkt en satelliet-aansluitingen voor digitale TV en voor telefoon. 

Het centrum van het nabijgelegen Mahmutlar ligt op ongeveer 3 kilometer. Hier zijn, behalve winkels, restaurants, uitgaansmogelijkheden en de wekelijke grote regionale markt, alle belangrijke voorzieningen voorhanden. Het centrum van Alanya ligt op ongeveer 15 kilometer, terwijl de bushalte voor openbaar vervoer (Dolmus) op 500 meter ligt.

 

Prijzen:

Appartementen vanaf €    99.000,--

Penthouses vanaf         - 139.000,--

Object: VN - 219  Locatie: Kargicak - Alanya  Bouwjaar: 2009  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: Per direct  Oppervlakte perceel:   Oppervlakte gebouw:   Bewoonbaar: v.a. circa 90m²  Verdiepingen:Uitzicht: Over Middelandse Zee, omringende natuur en Taurusgebergte  Afstand naar de zee: 1500 meter  Afstand tot centrum: 1500 meter  Indeling:   Faciliteiten:   Extra:   Aantal kamers:   Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  Extra info:   Prijs: vanaf € 99.000,-- 

Op slechts 150 meter van het strand en 500 meter van het centrum van Mahmutlar staat het complex waarin dit appartement zich bevindt. In Mahmutlar kunt u vele kanten op: het strand ligt vanuit dit appartement onder handbereik, maar u kunt ook uitgebreid winkelen in het vlakbij gelegen centrum, uitgaan, óf gewoon flaneren in één van de vele mooi aangelegde parken.

Het complex bestaat in totaal uit 40 appartementen en 4 penthouses. Op dit moment is één appartement op de 5e verdieping te koop.

Dit ruime appartement van 90 m² beschikt over een woonkamer met open moderne Amerikaanse keuken (incl. apparatuur), twee slaapkamers, (waarvan er één uitzicht op zee biedt) en twee badkamers.

Voorts beschikt het complex over een mooi aangelegde tuin, een gemeenschappelijk zwembad met kinderbad en speelvoorzieningen voor kinderen.

Prijs: € 105.000,--

objectnr. WN - 1290

Object: WN - 1290  Locatie: Mahmutlar  Bouwjaar: 2008  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: Per direct  Oppervlakte perceel: 90m²  Oppervlakte gebouw: gemeenschappelijk  Bewoonbaar: 90m²  Verdiepingen: 12  Uitzicht: Blijvend over zee en berglandschap  Afstand naar de zee: 150 meter  Afstand tot centrum: 500 meter  Indeling:

Woonkamer

Met open Amerikaanse keuken

Slaapkamers

2

Badkamers

2

Gastentoilet

-

Keuken

Open Amerikaans met alle apparatuur

Balkon

ja

  Faciliteiten:

Airco

Op alle kamers

Water

Verwarming via zonne-energie

Verwarming

Via airco’s (die ook kunnen verwarmen)

Open haard

-

BBQ

-

Stroomvoorziening

Via gemeentenet 220 -240

Zwembad

gemeenschappelijk

Tuin & Groen

Geheel onderhouden

  Extra:

- eigen parkeerplaats;
- voorzieningen voor kinderen

  Aantal kamers:   Contact:   Extra info: objectnr. WN - 1290  Prijs: € 105.000,-- 

Op een zeer goed onderhouden stuk grond, voorzien van een aangelegde tuin met gemeenschappelijk zwembad, treft u in een kleinschalig project dit penthouse aan. Vanuit hier heeft u een schitterend uitzicht over de Middellandse Zee, het berglandschap en de omliggende natuur.

Het strand bevindt zich slechts op één kilometer afstand, uitgebreide inkoopmogelijkheden en restaurants zijn op enkele minuten rijden verwijderd en toch kan hier nog genoten worden van de rust die het Turkse platteland biedt. 

Het penthouse heeft een oppervlakte van circa 110m² en beschikt over een ruime woonkamer met een open Amerikaanse keuken, die is voorzien van alle benodigde apparatuur. Verder heeft het drie slaapkamers, twee badkamers (voorzien van douche en jacuzzi), een balkon en een ruim dakterras waarvan het vooral 's-avonds heerlijk genieten is van de ondergaande zon. 

Uiteraard is het huis voorzien van airconditioning, kunststof onderhoudsvrije kozijnen, marmeren vloeren en een aansluiting voor satelliet TV. Aan de voorzijde van het gebouw heeft u de beschikking over een eigen parkeerplaats.

 

object: WN – 1376

Object: WN - 1376  Locatie: Kargiçak - Alanya  Bouwjaar: 2007  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: Per direct  Oppervlakte perceel: gemeenschappelijk  Oppervlakte gebouw: gemeenschappelijk  Bewoonbaar: 110m² Leeg opgeleverd, desgewenst kan (gratis) hulp worden geboden bij inrichten en aankopen van meubilair e.d.  Verdiepingen:Uitzicht: Over zee, bergen en directe omgeving  Afstand naar de zee: 1 kilometer  Afstand tot centrum: 2,5 Mahmutlar  Indeling:

Woonkamer

1

Slaapkamers

3

Badkamers

2

Gastentoilet

-

Keuken

Open Amerikaans, geheel ingericht

Balkon

Ja + groot dakterras

  Faciliteiten:

Airco

In alle kamers

Water

Warm water via boiler

Verwarming

Via airco (waarm en koud)

Open haard

-

BBQ

-

Stroomvoorziening

Via gemeentelijk net

Zwembad

gemeenschappelijk

Tuin & Groen

Goed onderhouden door eigen personeel

  Extra:

-      gratis hulp bij inrichten en aankopen van meubels e.d;
-      marmeren vloeren;
-      aansluiting satellietverbinding;
-      fitnessruimte;
-      sauna;
-      eigen parkeerplaats

  Aantal kamers:   Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

 

  Extra info:   Prijs: € 107.000,-- 

Op één van de toplocaties ligt in Bektas, een buitenwijk van Alanya, dit goed onderhouden appartementencomplex. Hier kunt u genieten van een blijvend vrij uitzicht op de Middellandse Zee, de beroemde rots van Alanya en het imposante Taurusgebergte. Het complex ligt, midden in de natuur, op één van de hellingen van dit gebergte en hier vindt u nog absolute rust. 

In de directe omgeving vindt u voldoende winkels voor de dagelijkse boodschappen. Het centrum van Alanya ligt op vier kilometer afstand. 

Dit moderne en zeer goed onderhouden appartement is ingericht met vooral Deens meubilair. Alle kamers beschikken over airco die ook kan verwarmen. De badkamer heeft vloerverwarming.

De wanden en plafonds zijn voorzien van kwalitatief hoogwaardig stucwerk en de plafonds hebben inbouwspots.

De totale binnen oppervlakte is ongeveer 100m² welke is verdeeld over een ruime woonkamer met open keuken, die is voorzien van alle benodigde apparatuur, twee slaapkamers en een badkamer. Buiten heeft u de beschikking over een balkon en een terras. Uiteraard ontbreekt het gemeenschappelijke zwembad niet. 

Het prachtige uitzicht is gratis en de prijs is (nu nog!) zéér gunstig: € 110.000,--!

object: WN – 1314

Object: WN - 1314  Locatie: bektas - Alanya  Bouwjaar: 2007  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: Per direct  Oppervlakte perceel: gemeenschappelijk  Oppervlakte gebouw: gemeenschappelijk  Bewoonbaar: 100m²  Verdiepingen:   Uitzicht: Over zee, de bergen en directe omgeving  Afstand naar de zee: 5 kilometer  Afstand tot centrum: 4 kilometer  Indeling:

Slaapkamers

:

2

Badkamer

:

1

Gasten WC

:

/

Woonkamer

:

1

Keukenn

:

Open Amerikaans, inclusief alle benodigde (electronische) apparatuur

Balkon

:

1 terras + 1 balkon

  Faciliteiten:

Bad

:

Badkamer met douche

Open haard

:

/

Air condition

:

in alle kamers

Water

:

verwarming via zonne-energie

Verwarming

:

via Air Conditioning

gemeubileerd

:

gedeeltelijk gemeubileerd (Deens design)

 

  Extra: - eigen parkeerplaats;
- goed onderhouden tuin;
- gemeenschappelijk zwembad   Aantal kamers:   Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  Extra info:   Prijs: € 110.000,-- 

Dit exclusieve appartementencomplex bevindt zich tegen de berghellingen van het Taurusgebergte in het villadorp Kargiçak; ongeveer 15 minuten verwijderd van het mondaine Alanya. Vanwege de terrasvormige bouw heeft ieder appartement rondom een schitterend uitzicht over de Middellandse Zee, de beroemde rots van Alanya en het berglandschap. 

Voor de dagelijkse boodschappen kunt u in de directe omgeving terecht. De dichtstbijzijnde grotere plaats is Mahmutlar, dat op circa twee kilometer afstand ligt. Hier vindt u restaurants, bars, banken, apotheken, uitgaansmogelijkheden en grote markten voor groente, fruit en textiel. 

Het complex biedt u alles wat u zich maar kunt wensen: van een heel groot zwembad, compleet met waterval, tennisbaan,  fitnessruimte, sauna tot Turks bad. U kunt op dit moment kiezen uit een appartement met drie of vier kamers en uit een of twee badkamers. 

De appartementen hebben een zeer hoog uitrustingsniveau en beschikken uiteraard op alle kamers over airco, die eventueel ook kunnen verwarmen. De half open Amerikaanse keuken is geheel ingericht met alle benodigde apparatuur van Siemens

Ieder appartement heeft twee terrassen; een penthouse beschikt daarnaast nog over een groot dakterras

De prijzen liggen tussen de €  110.000,-- en €  199.500,--

objectcode WN-1114

Object: WN - 1114  Locatie: Kargiçak - Alanya  Bouwjaar: 2006  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: Per direct  Oppervlakte perceel: gemeenschappelijk  Oppervlakte gebouw: gemeenschappelijk  Bewoonbaar: 15 - 240m²  Verdiepingen:Uitzicht: Schitterend uitzicht over de baai van Alanya, de beroemde rots en de bergen  Afstand naar de zee: 3 km  Afstand tot centrum: 3km  Indeling:

Woonkamer

1

Slaapkamers

2 of 3

Badkamers

1 of 2 met douche, jacuzzi en/of sauna

Gastentoilet

-

Keuken

Halfopen Amerikaans met Siemens apparatuur

Balkon

2 en in de penthouses nog een dakterras

  Faciliteiten:

Airco

Op alle kamers

Water

Via gemeentenet

Verwarming

Via airco (kan ook verwarmen)

Open haard

aanwezig

BBQ

 

Stroomvoorziening

Via gemeentenet

Zwembad

Groot gemeenschappelijk zwembad

Tuin & Groen

Prima onderhouden

  Extra:

-      fitnessruimte;
-      tennisbaan;
-      eigen garage en parkeerplaats;
-      marmeren vloeren;
-      sauna;
-      restaurant;
-      huismeester

  Aantal kamers:   Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  Extra info:   Prijs: € 110.000 tot € 199.500 

In één van de rustiger buitenwijken van Alanya, Oba, staat dit luxe appartementencomplex, waar momenteel drie penthouses te koop staan. Het complex ligt ongeveer 500 meter verwijderd van het strand en winkels. De omgeving van Oba kenmerkt zich vooral door de vele sinaasappelplantages

Omdat er in Oba niet hoger dan maximaal vijf verdiepingen gebouwd mag worden, geniet u van een blijvend vrij uitzicht over de directe omgeving en het berglandschap. Het voordeel van Oba is dat het zeer centraal en toch rustig is gelegen.

Het geheel bestaat uit vijf aparte gebouwen, die ieder over een groot gemeenschappelijk zwembad beschikken. Daarnaast is ieder gebouw voorzien van een eigen fitnessruimte, sauna en binnenzwembad. Rondom ieder gebouw ligt een goed onderhouden en mooi aangelegde tuin. Een eigen huismeester ziet toe op het dagelijks onderhoud en bewaking.

De penthouses hebben een woonoppervlakte van ca. 158 m² en beschikken over een grote woonkamer met open Amerikaanse geheel ingerichte keuken, drie slaapkamers, twee badkamers en twee balkons die uitzicht bieden sinaasappelplantages, de tuin en een klein park.

De normale prijs van en penthouse bedraag €  149.000,--.

Nu tijdelijk te koop voor slechts  €  115.000,--

huiscode: WN - 1359

Object: WN - 1359  Locatie: Oba - Alanya  Bouwjaar: 2009  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid:Oppervlakte perceel: gemeenschappelijk  Oppervlakte gebouw: 158m² voor het penthouse  Bewoonbaar: 158m²  Verdiepingen:Uitzicht: Over bergen en plantages  Afstand naar de zee: 500  Afstand tot centrum: 500  Indeling:

Woonkamer

Met half open Amerikaanse keuken

Slaapkamers

3

Badkamers

2

Gastentoilet

 

Keuken

Amerikaans, geheel ingericht

Balkon

2

  Faciliteiten:

Airco

Op alle kamers

Water

Via gemeentenet

Verwarming

Via elektrische boiler

Open haard

-

BBQ

-

Stroomvoorziening

220 – 240

Zwembad

Gemeenschappelijk, zowel binnen als buiten

Tuin & Groen

Geheel aangelegd en onderhouden

  Extra:

- verwarmd binnenbad;
- sauna;
- haman;
- gemeenschappelijk zwembad met glijbaan;
- speeltuin;
- fitnessruimte;
- eigen parkeerplaats

  Aantal kamers:   Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  Extra info: Tijdelijk van € 149.000 voor € 115.000,!  Prijs: € 115.000,-- 

Op één van de beste locaties van Alanya, direct aan het beroemde Cleopatrastrand van Alanya en bijna in het centrum treft u dit nieuwbouw-complex aan, bestaande uit 16 appartementen en duplex penthouses, die verdeeld zijn over vier verdiepingen. De appartementen variëren in grootte tussen de 60 en 96 m². De penthouses zijn 126m² groot. 

Behalve het strand en een schitterend uitzicht heeft u winkels, restaurants, bars en cafés onder handbereik. De gemeenschappelijke ruimtes van het complex bieden de bewoners onder meer een zwembad, sauna en fitnessruimte. De kleinere appartementen bestaan uit een woonkamer met moderne Amerikaanse open keuken, een slaapkamer, badkamer met douche en een balkon. De grotere hebben twee slaapkamers.

De ruime duplex penthouses beschikken over drie slaapkamers, twee badkamers met douche en jacuzzi en behalve een balkon een ruim terras.

Prijzen: vanaf  €  119.500,--

code: WN - 1186

Object: WN - 1186  Locatie: Alanya - Centrum  Bouwjaar: 2011  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: Per direct  Oppervlakte perceel: gemeenschappelijk  Oppervlakte gebouw: gemeenschappelijk  Bewoonbaar: van 60m² tot 252m²  Verdiepingen:Uitzicht: Over de Middellandse Zee  Afstand naar de zee: 50 meter  Afstand tot centrum: 1 kilometer  Indeling:

Kleinere appartementen:
- woonkamer;
- moderne Amerikaanse open keuken;
- slaapkamer;
- badkamer met douche;
- balkon.

Grotere appartementen:
- woonkamer;
- moderne Amerikaanse open keuken;
- twee slaapkamers;
- badkamer met douche;
- balkon.

Duplex penthouses:
- woonkamer;
- moderne open Amerikaanse keuken;
- drie slaapkamers;
- twee badkamers met douche en jacuzzi;
- balkon;
- ruim terras.

  Faciliteiten: - douche en/of jacuzzi in de badkamer;
- open haard in de penthouses;
- airconditioning in alle kamers;
- warm water via boiler;
- verwarming via airconditioner
- gratis hulp en ondersteuning bij inrichting  Extra:

- PVC kozijnene met dubbel glas;
- ingerichte keuken;
- aparte sauna in de penthouses;
- gemeenschappelijke sauna;
- gemeenschappelijk fiitnesscenter;
- lift;
- parkeerplaats;
- verzorgde gemeenschappelijke tuin;
- gemeenschappelijk zwembad (voor C-blok)

  Aantal kamers:   Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  Extra info:   Prijs: vanaf € 119.500,-- 

In een kleinschalig complex, dat bestaat uit in totaal negen appartementen, staat dit gemeubileerde appartement op de tweede verdieping te koop. Het Cleopatra strand is twee kilometer verwijderd, het centrum van Alanya ligt op 1500 meter.

Vanuit het appartement heeft u een schitterend uitzicht over de stad, de bergen, de beroemde burcht en de Middellandse Zee.
De totale oppervlakte bedraagt 85m² en is onderverdeeld in een ruime woonkamer met open, geheel ingerichte, Amerikaanse keuken, twee slaapkamers, twee badkamers en een aparte gasten WC. 

Alle kamers zijn voorzien van airco (die ook kan verwarmen), vloerverwarming, dubbele ramen, kunststof kozijnen en rolluiken.

Object: WN - 1204  Locatie: Alanya-C  Bouwjaar:   Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: Per direct  Oppervlakte perceel: gemeenschappelijk  Oppervlakte gebouw: gemeenschappelijk  Bewoonbaar: 85m²  Verdiepingen:   Uitzicht: schitterend uitzicht over de stad, de bergen, de beroemde burcht en de Middellandse Zee.  Afstand naar de zee: 2 kilometer  Afstand tot centrum: 1.500 meter  Indeling:

ruime woonkamer met open, geheel ingerichte, Amerikaanse keuken, twee slaapkamers, twee badkamers en een aparte gasten WC.

  Faciliteiten: Alle kamers zijn voorzien van airco (die ook kan verwarmen), vloerverwarming, dubbele ramen, kunststof kozijnen en rolluiken  Extra:   Aantal kamers:   Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  Extra info: objectcode WN-1204  Prijs: € 155.000,-- 

Dit, tegen de heuvels gebouwde, moderne duplex appartement biedt u een adembenemend uitzicht over de Middellandse Zee. Kargiçak is één van de meest geliefde buitengebieden van Alanya.

 

08_Interieur_-_woonkamer_-_01Het complex, dat in een groene oase van rust met veel natuur ligt, en is omgeven door een mooie en goed onderhouden tuin, bestaat uit negen gebouwen met elk twee etage- en twee duplexappartementen. In deze omgeving zijn overwegend villa’s gebouwd, maar af en toe treft u er ook een appartementengebouw aan. Omdat er in Kargiçak niet meer dan vier verdiepingen gebouwd mag worden, zult u hier dus nooit hoogbouw aantreffen. (dit complex is dan ook het hoogste uit de omgeving)

 

07_Exterieur_-_zwembad_-_01

Op dit moment heeft een particuliere opdrachtgever dit mooie penthouse met twee verdiepingen in de verkoop. Vanuit het huis ligt het strand op ongeveer 1.500 meter, net zoals het kleine centrum van Kargiçak, waar u de dagelijkse boodschappen kunt doen, of in één van de kleine restaurants kunt eten. In Mahmutlar, dat op vijf kilometer ligt, kunt u terecht voor een groot aanbod aan winkels, restaurants, en uitgaansgelegenheden. Ook vindt u hier medische voorzieningen. De wekelijkse regionale markt in Mahmutlar mag u zeker niet missen.

02_Exterieur_-_Prject_vanuit_de_tuin

Dit moderne, gemeubileerde hoek-penthouse met zee- en natuurzicht heeft een woonoppervlakvan ca. 145m². Hierin bevinden zich behalve de ruime woonkamer met open Amerikaanse keuken,drie slaapkamerstwee badkamers met douche en jacuzzi. De grote ramen met PVC kozijnen maken de kamers licht en laten het mooie pleisterwerk nog beter uitkomen. Een satelietsysteem, airco, stalen voordeur met dubbele sloten horen onder meer tot de standaarduitrusting.


De balkons en het dakterras bieden een schitterend vrij uitzicht over de Middellandse Zee en de onaangetaste natuur.
De goed onderhouden tuinen bieden een prachtig uitzicht op de sinaasappel- citroen- en bananenbomen. Het ziet er niet alleen prachtig uit, maar het ruikt ook nog eens heerlijk.

In het complex bevindt zich een groot gemeenschappelijk zwembad waarvan u dag en nacht gebruik kunt maken. Ieder appartement heeft een eigen garage.

Dit appartement is compleet gemeubileerd te koop voor € 160.000,--.
Het uitzicht is gratis!


Object: WN - 1459  Locatie: Kargiçak - Alanya  Bouwjaar: 2007  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: Per direct  Oppervlakte perceel: gemeenschappelijk  Oppervlakte gebouw: gemeenschappelijk  Bewoonbaar: 145m²  Verdiepingen:Uitzicht: Schitterend over de Middellandse Zee en natuur  Afstand naar de zee: 1.500 meter  Afstand tot centrum: 1.500 meter  Indeling:

Slaapkamer

:

3

Badkamer

:

2

Gastentoilet

:

1

Woonkamer

:

1

Keuken

:

Amerikaanse inbouwkeuken

Balkon

:

1 en 2 terrassen

  Faciliteiten:

Airco

:

Aanwezig in alle kamers

Warm water

:

Boiler

Verwarming

:

Met airconditioning (w/k)

Gemeubileerd

:

Compleet gemeubileerd

 

  Extra:

Koelkast, kookplaat, oven, wasmachine, afwasmachine, afzuigkap, boiler, stalen veiligheidsdeur met dubbel slot, centraal SAT-TV, compleet gemeubileerd, moderne inrichting, schitterende tuinen, hoekwoning met zee- en natuurzicht.

Parkeerplaats en garage  Aantal kamers:   Contact:

Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl

  Extra info:   Prijs: € 160.000,--  

In één van de meest populaire wijken van Bodrum, Gündogan, staat dit luxe duplex-appartement te koop. De wijk is goed voorzien van winkels, restaurants, bars, banken en medische verzorging. Het privéstrand is slechts 120 meter verwijderd. Het centrum van Bodrum ligt op drie kilometer en is gemakkelijke en snel met het openbaar vervoer (Dolmus) bereikbaar.

Uitsnede_zwembad_met_bar_en_complex_-_01

Het complex, dat rustig is gelegen, heeft een terrasvormige bouw, zodat er altijd sprake is van vrij zicht op zee. Bovendien worden er veel extra’s geboden, waaronder:

- eigen garage;
- privéstrand;
- “infinity” zwembad;
- fitnessruimte;
- sauna;
- restaurant – café

De totale woonoppervlakte bedraagt ca. 186m² en bestaat uit een grote lichte woonkamer met open Amerikaanse keuken, drie slaapkamers, drie badkamers, gasten WC en een ruim terras en balkon.

Uiteraard zijn alle kamers voorzien van airco, die ook kan verwarmen. De vloeren bestaan uit lichtgekleurde keramiektegels en de grote ramen bestaan uit PVC kozijnen met dubbel glas en hebben geïntegreerde rolluiken. Verder heeft het complex een goed onderhouden tuin.

 

Prijs: €  263.500,--

 

Huiscode: B-WN 29

Object: B - WN29  Locatie: Bodrum  Bouwjaar: 2008  Status: Beschikbaar  Beschikbaarheid: Per direct  Oppervlakte perceel:   Oppervlakte gebouw:   Bewoonbaar: 186m²  Verdiepingen:Uitzicht: Mooi uitzicht op de zee, de natuur in de omgeving en de burcht van Bodrum  Afstand naar de zee: 120 meter  Afstand tot centrum: 3 kilometer  Indeling:

Slaapkamer

:

3

Badkamer

:

3

Gasten WC

:

1

Woonkamer

:

1

Keuken

:

Open Amerikaanse keuken

Balkon

:

Balkon en terras

  Faciliteiten:

Badkamer

Douche & douchecabine

Airconditioning

:

in alle kamers

Waterverwarming

:

Centrale verwarmingsketel

verwarming




CV en airco (warm/koud)

 

  Extra:

Privé strand;
Sauna;
Fitnessruimte;
Restaurant / Café in het complex aanwezig

  Aantal kamers:   Contact: Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging, belt u Peter Bronsveld op: + 31 (0) 6 5491 2266 of klikt u hier voor het sturen van een e-mail aan: info@peter-bronsveld.nl  Extra info:   Prijs: € 263.500,--